0

sdílení

Kdo hledá, ten najde. Kdo našel, ten hraje

/ 11. března 2016 / Startupy

Přestaňte hledat jehlu v kupce sena a najděte si lektora hudby a zpěvu. Navíc z pohodlí svého gauče. Že to zní jak pohádka? Na novém portálu chcilekci.cz vaše hledání totiž opravdu skončí happyendem. A zahrát si k tomu budete moct sami, protože konečně máte někoho, kdo vás to naučí.

 

Piano, zpěv, kytara. Celé je to zadara

Portál chcilekci.cz je příjemným virtuálním místem, kde se setkávají ti, kdo se věnují výuce hudby a zpěvu s těmi, kdo toho pravého lektora teprve hledají. Když už najdete, domlouváte se spolu napřímo. Žádný agent nebo někdo třetí mezi vámi fungovat nebude.

Databáze vyhledává lokálně. To znamená, že když jste z Jihlavy, můžete vybírat jen z lektorů na Vysočině, na druhou stranu bez problémů pátrejte mezi učiteli po celé ČR. Je to na vás. Máte možnost i vyhledávání podle hudebních nástrojů a oborů.

Stejně jednoduchá je i registrace, kterou zvládnete v pár krocích. Jak když na struny drnká. Zapsat se tu může lektor hudby, zpěvu či jiné hudební disciplíny, který si vytvoří svoji vizitku. Stejně si může svůj profil udělat zájemce o výuku.

chci

„Portál je tu proto, že jsem jako lektorka hudby něco takového sama postrádala. Ano, máme konkurenci, ale ta se většinou netýká hudebních oborů. Co se výuky hudby, hry na hudební nástroje a zpěvu týká, jsme svým úzkým zaměřením unikátní. Chceme, aby se uživatelé kontaktovali napřímo a dobře si spolu notovali. Aby to celé šlapalo,“ dodává Vlaďka Křenková, která je hlavou projektu.

Hledá se fagot, loutna, ukulele

To opravdu nejsou přezdívky z hudební seznamky. Portál chcilekci.cz má snahu zprostředkovat skutečně velmi komplexní hudební výuku. Jsou tedy nástroje a předměty, které své učitele stále hledají. Pokud hrajete na nějaký netradiční nástroj a chcete i učit, pojďte do toho. A víte-li o někom, kdo dělá třeba rapping, hudební terapii nebo beatbox, vezměte ho s sebou. Na chcilekci.cz se nikdo takový neztratí.

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]