K10 Coworking pořádá večer ve znamení online produktů a služeb: „K10 Business Academy – produkty, drinky & bbq“

Zuzana Kotuliakova / 5. června 2017 / Z Česka

Chcete se dovědět, jak vymyslet, zrealizovat a úspěšně prorazit s online produktem? Nebo chcete prostě jen znát příběhy těch, kterým se to podařilo? Pak si do K10 přijďte poslechnout přední osobnosti v této oblasti, které se s vámi rádi podělí o své zkušenosti a know-how. Kdy? Ve čtvrtek 22. 6. 2016 od 18:00 do 22:00 v K10 Coworking.

Za příznivého počasí se událost bude konat na krásné rozkvetlé zahradě K10 Coworking a chybět nebudou osvěžující drinky, jídlo z grilu od místniho šéfkuchaře. Skvělá atmosféra zaručena!

Foto: archív K10

Kdo promluví?

 

Hizam Sahibudeen (Head of Engineering iflix)

iflix je placený poskytovatel video obsahu se sídlem v Malajsii, velká konkurence Netflixu, který působí především v Asii, Středním východě a Africe – počet uživatelů iflixu na těchto trzích během několika měsíců překročí hranici 5 milionů.

Hizam vede vývojový tým společnosti, který sídlí v K10 Coworkingu. Má za sebou léta zkušeností v Asii i v USA a navíc je rozený vypravěč, takže se máte na co těšit. :)

 

Vojtěch Otevřel & Vojtěch Knyttl (CEO & CTO GoOut)

GoOut je místo, kde člověk začíná svoji cestu za kulturním zážitkem. Portál oficiálně vznikl v září 2013 a aktuálně ho navštěvuje více než 1 mil. uživatelů měsíčně, kteří si koupí téměř 100 000 vstupenek. Dlouhodobou vizí GoOutu je stát se globální destinací pro objevování kultury a jednoduchý nákup lístků v metropolích po celém světě. Společnost aktuálně působí v České Republice a Polsku a plánuje rozšíření do dalších zemí již v druhé polovině tohoto roku.

Vojtěch Knyttl stojí od úplného začátku za technickým zpracováním celého portálu.
Vu Hoang Anh (CEO Avocode)

Avocode je software, který usnadňuje real-time spolupráci designérů a vývojářů. V Avocodu lze otevřít jakékoli soubory vytvořené v Photoshopu a Sketchi a umožňuje všem uživatelům, kteří na designu spolupracují, tyto soubory komentovat a vytvářet jejich zálohované verze a další vychytávky.

Vu vám poví příběh o začátcích jeho týmu, o prvním velkém nápadu a o tom, jak během 48 hodin vytvořili svůj první produkt, který měl zásadní vliv na další vývoj firmy.

foto: archív K10

Lukáš Hurych (Chief Product Officer Twisto)

Twisto paří mezi hvězdy jak českého, tak globálního fintech trhu. Umožňuje nakupovat online s odloženou platbou a navíc eliminuje často únavný proces zadávání platebních údajů. Zboží tak lze objednat na jediný klik.

Lukáš bude mluvit o tom, že mít dobrý produkt je sice fajn, ale opravdu uspět může jen tehdy, pokud svým uživatelům poskytne skvělou experience, kterou tvoří řada malých detailů včetně emocí a komunikace.

 

Registrace je možná na Eventbrite, kapacita je omezena. Vstup jako vždy ZDARMA.

 

Více informací na facebookových stránkách.

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]