K této houpací síti nepotřebuješ žádný strom

Kristína Vavrová / 19. března 2017 / Zajímavosti

zdroj: behance.net

Vylepšená houpací síť Panama Banana ti zpříjemní den kdykoliv a kdekoliv.

Léto se blíží! Co takhle připravit se na něj s touto novou houpací sítí? Na rozdíl od jiných houpacích sítí tato nepotřebuje dvě podpůrné žerdi či stromy, čímž ti výrazně zjednoduší život. Díky svému designu, který připomíná zakřivenou základnu lodi, se pohoupeš na jakémkoli místě. Agota Rimsaite, která tuto novinku navrhla, chtěla, aby Panama Banana byla pohodlná a snadno použitelná.

zdroj: behance.net

Díky zakřivenému tvaru dřevěných latí, které tvoří základ lehátka, si na něj můžeš lehnout kdekoliv a jednoduše se pohupovat. Celkový design byl inspirován tvarem surfu, a tak je tento doplněk perfektní na pláž. Střed lehátka je zpevněn silnými polyesterovými popruhy, které poskytují maximální komfort při ležení a jsou nadizajnované tak, aby se nedotýkaly země. Tímto se předchází obvyklému zašpinění, které je typické pro ležení na pláži.

zdroj: behance.net

Nicméně, když tě už přestane bavit nečinně ležet a dostaneš chuť zabavit se při nějaké aktivitě, stačí lehátko převrátit a vznikne improvizovaná fotbalová branka. Díky této vlastnosti designérka nazvala lehátko flexibilní, vhodné pro aktivní relax a bezproblémově využitelné v parku či na dvoře.

zdroj: behance.net

Už zbývá jen doufat, že lehátko bude na trhu ještě před létem.

zdroj: inhabitat.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]