Jaké jsou trendy v podnikání na rok 2017?

David Igaz / 13. dubna 2017 / Tools a Produktivita

zdroj: pixabay.com

Jak by měl vypadat podnikatel? V ruce iPhone, na ruce Rolex a velká V8 v garáži. Už ale není rok 2011 a je načase odklonit se od zaběhnutého mainstreamu a posunout se dál. Proto jsme v Startitup dali dohromady pár tipů, jak jít vpřed a zároveň tím i pomoci.

Elektromobil namísto emisí

S ohledem na vše, co se v posledních letech událo s ovzduším, je už zřejmě na místě myslet i na dobro naší planety. Pravdou je, že jí dávají již zmíněné V8-čky a podobná děla zabrat. Proto je už možná načase, abychom se inspirovali zeměmi jako Holandsko, kde spalovací motory mizí. Na jedné straně díky státu, na druhé díky uvědomělosti obyvatelstva.

zdroj fotografie: Street Muscle

Jasně, také bychom uvítali Model S od Tesly. Vzhledem k ceně je však pro většinu obyvatelstva stále nedostupná. Jsou tu však i jiné možnosti elektromobilů, které nevypadají jako nepovedený projekt středoškoláků. Například novinka Hyundai Ioniq Electric produkuje nulové emise a designově je na vysoké úrovni. Na jedno nabití ujede díky 28 kWh baterii až 280 kilometrů. Tu je navíc možné pomocí rychlo dobíjecích stanic dobít již za 23 minut.

zdroj fotografie: Hyundai

 

Chci smartphone, který nemá polovina obyvatel

Smartphony prošly za poslední roky výraznou revolucí a nemyslíme tím jen hardwarové komponenty. Tato zařízení se totiž stala jistým módním a reprezentativním doplňkem lidí, kteří nyní dbají na nákup vhodného smartphonu mnohem více než kdykoliv předtím. Nutnost vlastnit iPhone je už ale trochu klišé. Kromě toho, že třetina lidí si jej vezme na splátky, už ani technologicky „nedrtí scénu“.

zdroj fotografie: Huawei

Světová konkurence totiž za ty roky Apple doběhla a také konkurenční smartphony dokáží nabídnout unikátní vlastnosti či luxusní design. Vzhled, výdrž baterie a špičkový fotoaparát. Tyto tři klíčové vlastnosti perfektně symbolizují Huawei P10, který se stal pro mnohé náhradou za vlajkové Samsungy nebo iPhony.

zdroj fotografie: Techmiao

Zaujme designem, který tvoří luxusní hliník v unibody provedení. Elegantní zahnutí okrajů, dokonalé křivky a oku lahodící směs vzhledových atributů přináší nejednomu uživateli pocit skutečně dobře investovaných peněz. Rozmanitá barevná provedení ve spolupráci s Pantone Color Institute ti dávají možnost rozhodnout se pro barvu, která je vyjádřením tvé osobnosti.

A abys měl své účty či firemní dokumenty v bezpečí, využij zabezpečení pomocí snímače otisků prstů přímo na přední straně v domovském tlačítku. Už žádné zdlouhavé vypisování PIN kódů či kreslení vzorů. Vše máš na dosah jen díky otisku.

zdroj fotografie: Techmiao

Jak jsme ti už prozradili, základem je nebýt mainstream hráčem, který zůstane zapomenut jakmile se po meetingu zavřou dveře. Zkus být i v tomto jedinečný. Dohodl jsi právě firmě nového klienta? Dejte si selfie, hoď ji na firemní Instagram a sleduj, jak se byznys hýbe vpřed. Kromě prémiového vzhledu totiž P10 dokáže vytvořit i unikátní selfie portréty s efektním rozostřením pozadí. Zapomeň na rozmazané kaňky a vizitky na konci utkání.

zdroj fotografie: Huawei

Kromě toho ti úsměv na tváři vyčaruje i německý výrobce fotoaparátů Leica. Ten se totiž rozhodl zakomponovat všechny své nejsilnější zbraně do smartphonu od Huawei, kterému tak poskytl perfektní možnosti díky duálnímu 20/12 MPx fotoaparátu. Pokud tedy rád fotíš na toulkách světem, toto bude to pravé ořechové. Navíc monochromatický senzor vytvoří unikátní černobílé snímky jako vystřižené z let minulých.

zdroj fotografie: Huawei

Nedoceněným stavebním pilířem úspěchu je pak nadprůměrná 3200 mAh baterie, na kterou se budeš moci spolehnout během ne jednoho, ale hned dvou dnů provozu a navíc ji rychle dobiješ díky technologii supercharge. Času máš ze všeho nejméně, tak ho neztrácej nabíjením.


Nemusíš se oblékat jako Alain Delon

Jasně, oblek bude vždy oblek a hrát „vrcholovou hru“ nelze v teplákách. Většina z nás však nemusí trávit každý den v obleku a pokud ano, možná by sis mohl koupit i tu Teslu Model S.

zdroj: Nitrolicious.com

Mnohem důležitější je cítit se super ve vlastním oblečení. Když jsi celý napjatý, abys nemačkal svou škrobenou košili nebo ti neukápla polévka na lesklé sako, asi ze sebe nedáš úplně nejlepší nápady.

My si například jdeme kolekci od švédského H & M s názvem conscious. Tato kolekce je celá vyrobena z recyklovaných materiálů, například PET lahví. Není to super pocit, že v momentě, jak si na sebe ráno natáhneš tričko, pomáháš světu?

zdroj fotografie: Instagram

Každému sedí něco jiného, ​​tak si zkus vybrat některý z těchto tipů a možná se na konci roku ocitneš se svým podnikáním úplně jinde.

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]