Jak vznikl nápad na Apiary a jak probíhala jeho realizace? Dozvíš se na Startup Grind Prague

/ 19. dubna 2017 / Z Česka

zdroj: archív Startup Grind

Jedním z největších úspěchů na domácí startupové scéně za poslední dobu je exit společnosti Apiary, kterou koupil světový gigant Oracle za desítky miliony dolarů. Příběhem společnosti Apiary od začátku až do exitu Vás provedou CEO Jakub Nešetřil a Ondřej Bartoš, partner Credo Ventures.

Startup Grind je světový koncept pocházející ze Silicon Valley založený na rozhovorech s úspěšnými lidmi z podnikatelské sféry. Cílem je aktivně vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální komunitu podnikatelů, inovátorů a investorů.

Jak vznikl nápad na Apiary a jak probíhala jeho realizace od roku 2011 až do úspěšného exitu bude hlavní téma dalšího eventu Startup Grind Prague, který se uskuteční 26. dubna 2017 od 18:30 v coworkingovém prostoru NODE5. Rozhovor s Jakubem Nešetřilem, CEO Apiary, bude vést Ondřej Bartoš z Credo Ventures, které bylo jedním z prvních investorů v projektu.

foto: archív Startup Grind

Jakub Nešetřil, je jedním ze zakladatelů a CEO společnosti Apiary, která se v lednu 2017 prodala jedné z největších softwarových společností světa Oracle za desítky milionů korun. Celková hodnota investic na rozvoj společnosti dosáhla 8,6 milionu dolarů, které dostala od Credo Ventures, Flybridge Capital a Baseline Ventures. Mezi zákazníky patří například Microsoft, GoPro, Salesforce nebo Bloomberg.

Jestli Vás zajímá, jak vybudovat firmu od nuly až po úspěšný exit, jaké byli nejtěžší a rozhodující momenty a jak vidí budoucnost Apiary její CEO, přijďte se podívat na rozhovor s Jakubem. Během rozhovoru budete mít možnost položit Jakubovi vlastní otázky a získat odpověď v přímém přenosu. Diskuse potrvá přibližně hodinu a po jejím konci bude prostor pro networking. Na jednoho z účastníků čeká vstupenka na Startup Summit, který se koná na podzim 2017 v Praze.

Registrovat se můžete ZDE. Součástí vstupenky je welcome drink a malé občerstvení.

 

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]