0

sdílení

Inteligentní váha od Xiaomi se tě pokusí udržet v ideální kondici

Patrik Tarics / 11. února 2017 / Tools a Produktivita

V případě, že patříš mezi hrstku vytrvalců, které stále neomrzela novoroční předsevzetí, tak ti patří náš nesmírný obdiv. Pokud je alespoň jedno z tvých předsevzetí spojené s pohybem, změnou životního stylu či stravování, určitě se začala pomalu ale jistě měnit tvoje váha. Její změny můžeš díky následujícímu inteligentnímu gadgetu sledovat nejdetailněji, jak to jen jde.

 

Inteligentní váha vyrobená společností Xiaomi je vybavena technologií Bluetooth 4.0, díky čemuž se dokáže bez námahy spárovat s téměř každým smartphonem. K využití jejího plného potenciálu ti tedy doporučujeme stáhnout aplikaci Mi Fit, kde můžeš podrobně pozorovat rozdíly, které nastaly při konkrétních váženích. Váha ti ve spolupráci s aplikací vypočítá i tvůj BMI. Díky jednoduchému a elegantnímu designu zapadne tento pomocník do každé domácnosti, přičemž se díky malým rozměrům nemusíš bát toho, že by ti překážel.

Xiaomi váhazdroj fotografie: Xiaomi

Aby toho nebylo málo, váhu může využívat více členů tvé domácnosti, jelikož zvládne zaznamenávat údaje až 16 různých osob. Vrchní skleněná část je vybavena až 160 LED diodami, které společně slouží k zobrazování váhy s přesností na 50 gramů. Toto vše je napájeno pomocí čtveřice tužkových AA baterií, které v balení nejsou, a tak si je budeš muset dokoupit zvlášť.

zdroj fotografie: Xiaomi

Xiaomi váhu si můžeš koupit již za 37 €, tedy cca 1 000 Kč. Je pravda, že tento produkt není nejlevnější, ale představuje skvělou investici, která ti může dopomoci k vylepšení tvé postavy a celkově zdravějšímu životu.

Xiaomi váha

zdroj fotografie: Xiaomi

 

zdroj: fontech.startitup.sk
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]