0

sdílení

Inteligentní termoska? Pro Xiaomi žádný problém!

Peter Puhovich / 6. února 2017 / Zajímavosti

zdroj: Xiaomi

Nacházíme se v období, kdy většinu z nás trápí mrazy, a tak si je někteří rádi zpříjemní posezením u horké kávy nebo čaje. Pokud ani tobě není lhostejné tvé „přežití“ v tomto chladném počasí, kvalitní termoska může být skvělým pomocníkem.

 

Jednu takovou má i společnost Xiaomi. Znát ji budeš pod jménem Kiss Kiss Fish CC Cup a zaujme tě nejen pěkným designem, ale i funkcemi, které běžná termoska nenabízí. Termoska od Xiaomi se vyznačuje nízkou hmotností (320 g), minimalistickým designem z nerezové oceli a objemem až 525 ml. Mezi speciální vlastnosti, které na běžných termoska nenajdeš, se řadí displej zobrazující teplotu a různé nástavce. Díky nim si můžeš přímo v termosce připravit čaj, ohřát vejce nebo do čaje přidat čerstvé ovoce.

zdroj fotografie: Xiaomi

Kvůli tomu, že pro Xiaomi jsou největší prioritou čínští zákazníci, příchod výrobků k nám trvá o něco déle. Pokud jsi o Xiaomi termosku měl zájem a nemohl jsi ji najít, teď máš skvělou příležitost si ji pořídit. Cena je oproti běžné čínské výrazně vyšší, ale je třeba mít na paměti, že termosku s takovými vlastnostmi jinde jen tak snadno neseženeš. Prodejce E-Source Factory na AliExpress nabízí tento užitečný gadget za 49 € (cca 1 300 Kč), za které získáš stylovou termosku se třemi speciálními nástavci a s OLED displejem, který tě bude informovat o aktuální teplotě s minimální odchylkou.

zdroj fotografie: Xiaomi
zdroj fotografie: Xiaomi

 

zdroj foto­gra­fie: Xia­omi
zdroj foto­gra­fie: Xia­omi

 

zdroj: fontech.startitup.sk
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]