0

sdílení

Hydraulický lis vs. nezničitelné Adamantium. Kdo zvítězil?

Miroslav Lukáč / 2. března 2017 / Zajímavosti

zdroj: youtube.com

Koho by nezaujal pohled na lis, který s naprostou lehkostí ničí a drtí i ty nejodolnější materiály a věci na světě. Vždyť v každém z nás se skrývá kousek malého dítěte, a proto nepochybuji, že tě zajímá, jak tento souboj dopadl.

 

V průběhu posledního roku získal finský majitel továrny na YouTube více než 1,6 milionu odběratelů díky videím, ve kterých hydraulickým lisem ničí věci jako golfové míčky, diamanty a dokonce i 7 krát složený papír.

Lauri Vuohensilta po více než 176 milionech zhlédnutí na videích přijal dosud nejodvážnější výzvu. Jeho lis vyzval na souboj Adamantium. Je to nezničitelná kovová slitina, kterou můžeš znát z komiksového světa Marvel, konkrétně tvoří kostru jednoho hrdiny z X-Menů – Wolverina.

Jak sis pravděpodobně domyslel, video slouží jako propagační klip pro film Logan, který se v nejbližších dnech dostane i do našich kin. Je zajímavé pozorovat, jak se tak obrovská značka, jakou Marvel bezpochyby je, snaží propagovat svůj nejnovější film i takovouto netradiční, zábavnou formou.

zdroj:  thenextweb.com
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]