Hledáš prostor pro firemní nebo soukromou akci? Díky českému startupu Meatspace to už nebude žádný problém

Simona Hanzelová / 7. června 2017 / Startupy

zdroj: pexels.com

Hledání komerčních prostor na krátkodobý pronájem nebylo nikdy jednodušší.

Český startup Meatspace, který vznikl z interní databáze prostorů k pronájmu Evnt.cz, přichází s kompletním řešením problémů týkajících se pronájmu komerčních prostor. Najít volnou zasedačku či místnost na promítání by tak už měla být hračka.

Platforma funguje na podobném principu jako Airbnb – místo pro svou akci můžeš najít na základě různých kritérií, jakými jsou lokalita, maximální kapacita osob, vybavení či cena.

V současnosti si lze taktéž vybírat ze 300 menších či větších prostor v Praze, Brně a Ostravě. V nabídce lze nalézt pivovary, letiště či dokonce i planetárium. Pronájem je možný i na několik hodin, což je výhodné pro ty, kteří chtějí uspořádat například menší přednášku, ale nemohou pro ni najít vhodné místo. Díky této možnosti tak mohou ušetřit nemalé peníze.

zdroj: meatspace.cz

Majitelé a správci zaplatí za inzerci svého prostoru 590 Kč měsíčně nebo 5 900 Kč ročně, avšak zájemci si mohou ze široké nabídky vybírat bez registračních poplatků. Ceny za pronájem začínají od 50 Kč za osobu, případně jsou stanoveny v hodinových sazbách (v tomto případě se ceny pohybují již od 100 Kč za hodinu).

Vypadá to tak, že Meatspace ušetří všem zájemcům o rezervaci komerčních prostor množství času, který by jinak strávili zdlouhavým hledáním a prověřováním jednotlivých podniků a míst.

zdroj:  meatspace.cz

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]