Ford vyrobil postýlku pro děti, ve které se budou cítit jako v autě

Simona Hanzelová / 17. dubna 2017 / Tech a inovace

zdroj: blogmedia.dealerfire.com/icdn-2.motor1.com

Rodiče, zapomeňte na bezesné noci! Společnost Ford přichází s unikátní kolébkou Max Motor Dreams, která vašim dětem zaručí klidný spánek.

Jste zoufalí ze svého novorozence? Nevíte, jak jej co nejefektivněji uspat? Máte dost probdělých nocí? Nejste v tom sami. Tento problém řeší po celé generace mnohé mámy a otcové.

Ve společnosti Ford si však uvědomili, že nejefektivnějším uspávacím nástrojem pro novorozence je obyčejná jízda autem. V hlavě jim tak vznikla geniální myšlenka vytvořit produkt, který překvapivě nepatří do garáže, ale do ložnice.

zdroj: icdn-2.motor1.com

,,Jízda v rodinném autě dokáže udělat s dítětem divy, ale bohužel, rodiče musí být při vědomí a dávat pozor na cestu. Kolébka Max Motor Dreams by jim proto mohla zjednodušit život,“ řekl na konto revoluční kolébky designér Alejandro López Bravo.

Kolébka Max Motor Dream je jedinečná v tom, že simuluje jízdu autem. Zatímco reproduktor umístěný pod postýlkou ​​vydává jemné zvuky a vibrace motoru, kolébka napodobuje pohyby jedoucího auta. Nechybí ani LED svítidla, která zase imitují pouliční osvětlení.

Přestože Ford zatím vyrobil pouze jeden zkušební model, tvrdí, že v případě zájmu veřejnosti začne kolébku Max Motor Dreams vyrábět a prodávat i ve velkém. Zdá se, že budoucím rodičům tak možná svítá na lepší časy.

zdroj článku:  digitaltrends.com 

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]