ČLÁNKY EVENTY

Eventy

Event Marketing Night: Jaké technologie zvolit na skvělou akci?

30.03.2017 / 20:00 / Praha
Close

Event Marketing Night: Jaké technologie zvolit na skvělou akci?

Drtinova 10, 15000 Prague, Czech Republic

  • Drtinova 10, 15000 Prague, Czech Republic
  • 30.03.2017 20:00

Popis

Pamatujete si první akci s názvem Event Marketing Night: Jak si v B2B získat klienty skvělou akci? Prozradili jsme vám, jak uspořádat akci, která přiláká vaši cílovou skupinu, zaujme a ze které si odnesete nové příležitosti pro váš byznys.

————————–————————–————————–
STEJNĚ JAKO MINULE I TATO AKCE SE VELMI RYCHLE NAPLNILA A DALŠÍ REGISTRACE PROTO NEPŘIJÍMÁME. NICMÉNĚ ZVAŽUJEME, CO DĚLAT DÁL, TAK HLASUJTE V NAŠÍ ANKETĚ, AŤ VÍME, JAKÝ JE ZÁJEM ;)
DĚKUJEME!
————————–————————–————————–

TENTOKRÁT SI POVÍME
* jaké jsou technologické trendy
* jak správně komunikovat s dodavateli
* a jak nabriefovat fotografa, aby zachytil vaše představy.

KOHO PŘIVÍTÁME?
Jana Kubince, Petra Peřinu, Stanislava Milatu a Víta Stránského.

JAK BUDE VEČER PROBÍHAT?
Přednáška odstartuje 20:00. Po 21:30 si můžeme společně povídat o vašich zkušenostech nad sklenkou vína. Na event je potřeba se registrovat, počet míst je omezený.

REGISTRACE
https://hubpraha.easyevent.cz/cz/event-marketing-night/

O současné situaci v event marketingu a AV&IT technologiích promluví ***Jan Kubinec*** z AV MEDIA, který se v eventovém businesse pohybuje už 20 let. V minulosti měl na starosti aktivaci značek z portfolia Plzeňského Prazdroje a v současnosti je podepsán například pod Olympijskými parky.

***Petr Peřina***, expert na IT řešení, ze společnosti Yventech vám vysvětlí, kdy a proč je vhodné na event pořizovat mobilní aplikace.

Eventový fotograf ***Stanislav Milata*** objasní, jak správně nabriefovat svého fotografa a na co si dát pozor, pokud chcete mít ty nejkrásnější fotky.

Přednášku uzavře ***Vítězslav Stránský***, pořadatel festivalu UL-LET a obchodní konzultant AV MEDIA, který představí nejnovější technologické trendy a cestu, jak spolupracovat s technologickými dodavateli tak, aby váš event neměl chybu.

Close

Snídaně o marketingu #9: Jak na web, aby zaujal?

Sokolská třída 1263/24, 702 00 Ostrava, Czech Republic

  • Impact Hub Ostrava
  • 17.03.2017

Popis

Na špatně zhotovených webových stránkách firmy často pálí spoustu peněz. Stačí přitom dodržet aspoň základní pravidla z pohledu marketingové komunikace a UX (uživatelské zkušenosti) a výsledky se měřitelně zlepší.

Podíváme se na to, jak při tvorbě webu postupovat tak, aby odpovídal současným trendům, zaujal zákazníky a jasně je navedl k tomu, co potřebujete (poptávku, prodej…). Podíváme se na typické základní chyby, které weby mají, a řekneme si, jak je napravit. Nebudeme řešit technickou stránku (programování, kódování, redakční systémy) ani SEO nebo PPC reklamu – to zase někdy příště :)

Chceš ty nejlepší infošky ze světa Startitup?