Emirates jsou nejlepší aerolinkou také díky luxusu v první třídě

Kristína Vavrová / 13. dubna 2017 / Zajímavosti

zdroj: emirates.com/pictures.reuters.com

Přestože by sis místo jednoho letu v první třídě koupil nové auto, ten zážitek prý stojí zato. Tyto fotky tě o tom přesvědčí.

Emirates jsou podle TripAdvisor ‚s Travelers‘ choice považovány za nejlepší leteckou společnost roku 2017. Pro toto ocenění TripAdvisor analyzoval miliony recenzí napsaných cestujícími a zohledňoval faktory jako například prostor pro nohy, pohodlnost sedadel, zákaznický servis, čistotu, občerstvení či hodnotu, kterou aerolinka přináší ve srovnání s cenou. Právě Emirates s 32letou tradicí vyšly jako vítěz díky pohodlnému cestování v ekonomické třídě a proslulému luxusu, který nabízejí v první třídě.

zdroj: emirates.com

Zpáteční jízdenka z Londýna do Dubaje stojí okolo 4700 eur, je to však neopakovatelný zážitek. Dvojice Owen a Rory zdokumentovala svůj let v letadle A380, aby všem ukázali, jaký opravdový luxus první třída v Emirates přináší. V tomto Airbusu je kapacita první třídy limitovaná pouze na 14 sedadel, takže servis je přizpůsoben každému cestujícímu.

zdroj: pictures.reuters.com

Před letem můžeš relaxovat v jednom ze salonů, ať už letíš první nebo business třídou. Je samozřejmostí, že pasažéři první třídy vystupují jako první.

zdroj: flickr.com

Pokud jsi pasažér první třídy, letuška tě přivítá a zároveň doprovodí k sedadlu, nabídne šampaňské. V podstatě nedostaneš sedadlo, ale celou prostornou kabinu, která nabízí soukromí díky posuvným dveřím. Sedadlo je kožené a polohovatelné až do úplně horizontální polohy.

zdroj: reuters.com

Je tu samozřejmě zároveň i masážní sedadlo, na kterém si můžeš vybrat typ a intenzitu masáže. Na stejném ovládacím panelu si můžeš nastavit i intenzitu světla v kabině a otevírat a zavírat dveře kabiny.

zdroj: Owen S./Rory S.

Vybavení kabiny připomíná jeden z těch lepších hotelů, najdeš tam kosmetickou tašku s voňavkami a toaletními potřebami luxusní značky Bvlgari, holicí pěnu Gillette, zubní kartáček, zubní pastu Colgate a deodarant Axe.

zdroj: Owen S./Rory S.

Okna jsou obložena dřevem a ozdobena zlatými aplikacemi, čímž vytvářejí perfektní rám pro dechberoucí výhled.

zdroj: Owen S./Rory S.

Pokud se chceš během letu osvěžit, můžeš si objednat jednu ze dvou palubních koupelen. V místnosti je vytápěná podlaha a každý pasažér má nárok na 30minutový relax a očistu. Po návratu do kabiny ti tvůj vlastní asistent přinese mísu s ovocem a medem.

zdroj: emirates.com

Gurmánská jídla od světových šéfkuchařů si můžeš objednat kdykoliv a naservírují ti je na luxusní čínský nádobí. Letuška ti samozřejmě přemění kabinu na pohodlnou jídelnu.

zdroj: pinterest.com

Sladkosti nemohou chybět a můžeš si je vychutnat během sledování filmů na interaktivní obrazovce.

zdroj: Owen S./Rory S.

Nealkoholické nápoje najdeš v automatickém minibaru.

zdroj: Owen S./Rory S.

Pokud máš chuť na nějaký fancy drink, můžeš kdykoliv zajít do baru, kde nabízejí prémiové destiláty, exkluzivní vína, šampaňské a koktejly. Samozřejmě všechno nejdražší značky.

zdroj: pinterest.com

Dokonce servírují i ​​Hennessy Paradis, nejdražší alkohol, který je vůbec servírovaný leteckou společností – cena jedné láhve se pohybuje od 745 dolarů.

zdroj: hennessy.com

zdroj: businessinsider.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]