Elon Musk prozradil, kolik hodin denně spí

Timotej Vančo / 3. června 2017 / Zajímavosti

zdroj: pexels.com/inc.com

Kolik hodin denně spí jeden z nejznámějších vizionářů této doby?

Elon Musk je jedním z nejuznávanějších technologických lídrů světa. Můžeme si dokonce myslet, že při tolika aktivitách nemá čas ani na spánek. Opak je pravdou, spí.

V rozhovoru s Reddit AMA v roce 2015 CEO společnosti Tesla Inc. a SpaceX řekl, že spí v průměru téměř 6 hodin.

To je mírně pod průměrným požadovaným denním spánkem, který doporučuje Národní nadace pro spánek. Rovněž doporučuje, aby dospělí spali každou noc sedm až devět hodin pro jejich udržení zdravé váhy, zdraví a nálady. Zlepšují tím také paměť a sportovní výkony.

foto: flickr.com

Je překvapující, že 45letý podnikatel a filantrop spí dokonce až 6 hodin denně. Věnuje se totiž několika společnostem, jakými jsou Tesla, SpaceX, SolarCity a nově i Boring Company. V každé z nich sedí v dozorčí radě a dá se říci, že řídí jejich chod. Vedle toho všeho dokáže přicházet s nápady jako Hyperloop. Je pochopitelné, že tomuto se již věnuje jiná společnost a on jen dohlíží na správný chod projektu.

Musk řekl, že spal už i v továrně Tesly. Například si udělal ložnici v konferenční místnosti vedle výrobní linky, aby mohl lépe prohlédnout vozidlo, když se z ní bude dostávat.

Pokud se zajímáš o to, jak to Musk dokáže s takovým nízkým počtem hodin věnovaných spánku zvládat, existuje mnoho způsobů. Určitě ale nedoporučujeme zkoušet takovýto workoholismus, protože ne každý to může zvládnout.

Zdroj článku: businessinsider.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]