0

sdílení

Dodo: Cokoliv kamkoliv po Praze do tvých rukou

/ 3. března 2017 / Business

zdroj: archív: služba Dodo

Taky znáš tu hloupou situaci, že jste si pozvali kamarády na domácí párty a najednou zjistíš, že zásoby alkoholu se ztenčují. Běžet do obchodu a nechat hosty samotné se ti nechce, ale slavit tzv.”na sucho” není zrovna nejlepší hostitelskou vizitkou. Co si takto dovézt láhev bílého nebo bečku #doruky s Dodo?

Nebo odlišná situace. Nečekaně někoho doma rozbolí hlavu,zub, přepadnou střevní potíže a ke vší smůle v domácí lékárničce není žádný paralen, ibalgin ani živočišné uhlí. Běžet do lékárny ve špatném zdravotním stavu není nejlepší řešení. Nech si prášky doručit #doruky s Dodo.

S Dodo do ruky bez omezení

Služba Dodo, která v Praze funguje od prosince 2015, je inovativní startup. I přes krátkou působnost na českém trhu stihla služba pomoci tisíce zákazníkům a neustále se rozrůstá.

V čem se Dodo odlišuje od běžných kurýrů? Už jsi někdy viděl kurýra, který zajede do obchodu a nakoupí tvé přání? V tom je hlavní myšlenka celého projektu. Špičkově vyškolený tým nakoupí cokoliv bez omezení, samozřejmě v mezích zákona, a doručí během krátké chvilky. Průměrná doba doručení je přibližně 47 minut.


DODO_mobil
Foto: archív Dodo služby


Neomezeně 14 hodin po 7 dní

Vyškolení dispečeři s více než 30 kurýry doručují v hlavním městě Praze každý den od 8 hodin do desáté večerní. V Dodo si váží tvého času a chtějí zákazníkům dopřát pohodlí.

Chybí ti něco, toužíš či urgentně potřebuješ konkrétní věc? Napiš SMS na 222 111 800 a do krátké chvíle očekávej kurýra. Cena za nákup i s rozvozem ti přijde pro potvrzení zpátky rovněž SMS zprávou. Prostě jednoduché, rychlé a inovativní.

Dodo cílí i na B2B trh

Službu mohou využívat i firmy. Startup za tvůj podnik vyřeší dopravu veškerého zboží do rukou zákazníků. Navíc s jednorázovou fakturací za určité období. Díky tomu získáte konkurenční výhodu na svém trhu podnikání. Běžný kurýr nedoveze cokoliv kamkoliv po Praze, což tě odliší od konkurence.

Zonky.cz, Mall.cz, Chlebíček store, Donuter. To jen jen část firem, která jde s dobou a nespoléhá jen na běžné kurýrní služby.

 

Zdroje: http://doruky.cz

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]