0

sdílení

Do Prahy příchází světoznámý festival práce pro vývojáře HackerX

Linda Cebrová / 20. ledna 2017 / Business

zdroj: archiv HackerX

Najít si zaměstnání v jedné ze špičkových společností může být často velmi náročné. Tým stojící za za eventem HackerX se proto rozhodl vytvořit pomyslný můstek mezi chytrými vývojáři a společnostmi, které se pokoušejí takové lidi zaměstnat. I proto vznikla událost HackerX, která představuje něco jako speed-dating pro vývojáře. Nemusíš tak navštívit každou společnost zvlášť a absolvovat strojený pohovor. Díky HackerX najdeš představitele nejprogresivnějších technologických firem na jednom místě a se všemi budeš mít možnost navázat kontakt.

 

Tato událost se koná ve více než devadesáti městech po celém světě, přičemž komunitu vytvořenou kolem HackerX tvoří přibližně 100 tisíc členů.

Prestižní událost HackerX se již konala ve městech jako je Berlín, Amsterdam, Detroit, Toronto, Dallas, Baltimore, Atlanta a už 26. ledna se uskuteční i v Praze.HackerX Berlin

foto: archiv hackerx.org

Desítky vývojářů budou mít možnost networkovat s každou ze společností 5 minut, během kterých jí nabídnou přehled o svých dovednostech a znalostech, které by mohly přijít dané firmě vhod. Je to proto jedinečná příležitost pro vývojáře najít si svou vysněnou práci a pro firmy možnost získat budoucí rock-stars jejich podniku.

HackerX se v minulosti zúčastnily technologické špičky mezi nimiž byly firmy jako SpaceX, Google, eBay, Spotify, SoundCloud, Uber, Twitter nebo Deezer.

Pražské události se účastní společnosti jako: Xored, InerWorkings, Cisco, NetSuite, Gemalto, CreativeDock a další. Celá akce je přitom zastřešena firmou Salsita Software a hlavním sponzorem je Cimpress.

NYC HackerXfoto: archiv hackerx.org

HackerX umožní uchazečům o zaměstnání setkat se s 10 až 20 podnikateli za méně než 2 hodiny. Na rozdíl od běžného oficiálního pohovoru zde panuje příjemná neformální atmosféra, není zde nouze o zábavu, ani o pizzu a nápoje.

K dispozici je hned několik druhů vstupenek, jak pro uchazeče, tak pro zaměstnavatele. Co budeš potřebovat? V zásadě nic speciálního, je však dobré si sbalit notebook a pokud jdeš za jasným cílem, tak i životopis. Více informací najdeš na stránce HackerX. Pokud máš zájem o lístek, určitě využij promokód: HackerXStartitup

Lístky můžeš koupit zde.

zdroj info: hackerx.org
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]