Díky francouzskému startupu se ubytuješ v luxusních hotelech za pár stovek

Simona Hanzelová / 15. března 2017 / Startupy

zdroj: pexels.com/pinterest.com

Chceš vyzkoušet ubytování v luxusním hotelu, ale nechceš za to vyhodit tisíce? Tento startup ti pomůže.

Většina z nás se při hledání hotelového ubytování řídí spíše praktickou stránkou věci. Důležitá je poloha a cena, protože i tak v hotelu během dne nejsme a v konečném důsledku tam pouze na noc složíme hlavu. Najdou se však i tací cestovatelé, kteří se během dovolené rádi naplno oddávají komfortu a službám hotelů.

zdroj: metronic-group.com

Není však hotel jako hotel a všichni velmi dobře víme, že ty více hvězdičkové umí být obrovským zážitkem. Co však dělat, když na luxusní ubytování nemáme, ale i tak si chceme dopřát vířivku, láhev šampaňského a úchvatný pohled z okna na světovou metropoli? Přesně na tuto situaci myslí pařížský startup DayUse. Jeho klienty jsou lidé, kteří si chtějí vyzkoušet luxusní ubytování za zlomek ceny. Alespoň na pár hodin během dne.

Princip je jednoduchý. Mnohé hotelové pokoje jsou během dne neobsazené a prázdné. Pokud chce hotel nabídnout pokoj na denní použití bez přespání, obrátí se na DayUse a ten ho zařadí do své nabídky. Spokojené jsou tak hotely, které takovým způsobem obsadí kapacity, jakož i hosté, kteří mají možnost okusit luxusní ubytování za podstatně nižší cenu.

Tak například: chceš se ubytovat od deváté ráno do šesté večer ve čtyřhvězdičkovém hotelu TIME Oak Hotel v centru Dubaje, který má k dispozici kromě vlastního bazénu i posilovnu. Postačí ti jen 74 dolarů, přitom za stejný pobyt bys za jednu noc zaplatil až 191 dolarů.

Startup DayUse spustili ve Francii v roce 2010. V jeho nabídce je momentálně více než 4 000 hotelů ve 20 zemích světa.

zdroj článku:  dayuse.com 

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]