0

sdílení

Coworkingové centrum K10 představuje zajímavé události v rámci Týdne podnikání

/ 31. října 2016 / Business

Pokud patříš mezi pozorné čtenáře stránky Startitup.cz, určitě si již vedeš deník, ve kterém máš mimo užitečných informací také seznam úkolů, které hodláš plnit. Konec října se již blíží, a tak není určitě na škodu si začít pomalu plánovat úkoly na studené listopadové dny. V tomto článku si můžeš projít několik listopadových událostí, které by tě svojí náplní mohly inspirovat. Něco se naučíš a poznáš inspirativní lidi, kteří chtějí něco dokázat a něčeho dosáhnout.

 

Jednotlivé události se uskuteční v K10 coworkingovém centru, které tvoří provázaná komunita lidí, mezi nimiž se vzájemně prolíná práce, zkušenosti a zajímavé nápady.  K10 sídlí na ul. Koperníkova 10, Praha 2 a svým návštěvníkům nabízí širokou škálu vychytávek. Více prozradí oficiální stránka tohoto coworkingového centra.

13995457_1780795162136983_1194156086990291676_o

 

Níže si můžeš prostudovat slibované listopadové události pořádané v rámci K10 Business Academy a Týdne podnikání:

 

Tomáš Kruber: 10 chyb v salesu, 14. listopadu, 10:00 – 11:00 hod.

Za posledních několik měsíců jsem měl možnost setkat se s mnoha různými lidmi ze start-upů i s jejich prodejními snahami. Jelikož jsem si všiml tolika chyb, kterých se většina z nich dopouští, rozhodl jsem se tomuto tématu věnovat zvláštní přednášku. Společně probereme 10 největších chyb v salesu, které start-upům kazí jejich šanci prodat jinak skvělý produkt či nápad a ukážeme si, jak se jich nejlépe vyvarovat.

 

Miroslav Princ: Jak využít telefonáty k rozvoji vašeho projektu, 14. listopadu, 11:00 – 12:00 hod.

Telefon může být skvělý pomocník při oslovování vašich nových zákazníků. Anebo vás může zavést do slepé uličky. Aby se to nestalo právě vám, pozvali jsme Miroslava Prince.

 

Martin Vasquez: Prezentujte jako na TED Talks, 14. listopadu, 14:00 – 15:00 hod.

Tento workshop vám krok za krokem ukáže, jak můžete techniky řečníků z TED talks využít při svých vlastních vystoupeních. Martin Vasquez prostudoval a analyzoval celou řadu přednášek na TED.com a nyní nabízí podrobné příklady a techniky, ve kterých odkrývá tajemství úspěšných prezentací. Budete překvapeni, jak snadné je prodat své myšlenky, překvapit a získat si publikum.

13914031_1775828172633682_2405174464402467181_o

 

Jan Matoušek: Prediktivní analytika a identifikace vašich nejlepších zákazníků, 14. listopadu, 15:00 – 16:00 hod.

Se zkušeným analytikem se podíváme, jak jste na tom s využitím dat pro akvizici a rozpoznáním vašich nejslibnějších zákazníků. Neomezíme se ovšem na to, abychom sledovali jen vaše nejlepší současné zákazníky. Honza vám prozradí, kteří zákazníci teprve vašimi nejlepšími budou a kteří vám zůstanou loajální. Následně vás provede technikou, jak je správně identifikovat, a prozradí vám nejlepší způsob, jak si je hýčkat.

 

Michael Moureček: Stačí začít, 14. listopadu, 16:00 – 17:00 hod.

Když děláte něco, co opravdu milujete, děláte to lépe než někdo, pro koho je to jen práce. To je vaše silná stránka. Využijte toho! Využijte toho, že rozumíte lidem všude na světě, neb vás spojuje stejný zájem. Pokud máte dobrý nápad, ve který skutečně věříte, přijďte si poslechnout vyprávění Michaela o tom, jak jej úspěšně realizovat i v podmínkách, které možná na první pohled nevypadají růžově. Stačí totiž začít. A nevzdát se.

 

Jan Císař: Venture Capital for Dummies, 14. listopadu, 17:00 – 18:00 hod.

Besides great ideas and technical knowledge, startuppers today need to be well versed in reaching venture capital. If you feel your project needs a financial boost, join the presentation by Jan Císař who will walk you through every nook and cranny of venture investments. Together, we will look at different models of relations between investors and start-ups from the perspective of company founders and employees as well as individual investors.

 

Ladislav Karkoška: Od nápadu k startupu, 15. listopadu, 14:00 – 15:00 hod.

Mluvíte nebo sníte o své vizi nebo nápadu na produkt či službu s přáteli? Každý den uvažujete o tom, jestli nápad může fungovat a jaká jsou rizika? Jen dobrý nápad nestačí. Přestaňte jen snít a začněte přemýšlet smysluplně a systematicky. Neztrácejte čas, plánujte. Pojmenujte si svůj cíl a cestu k němu. Buďte konkrétní a srozumitelní.

Na stručné přednášce se seznámíte s globálně uznávanými „Best Practice“ metodikami a technikami, které Vám mohou pomoci dát Vašim nápadům formu i obsah. Dozvíte se, jak rozebrat vizi nebo nápady a naplánovat jasné cíle, projekty a úkoly. To je cesta od dobrého nápadu k úspěchu.

 

Jiří Blažek: Hodnoty pro Leadership 21. století, 15. listopadu, 15:00 – 16:00 hod.

Leader vede příkladem, protože ví, že jediná metoda, která přináší dlouhodobé, udržitelné a radostné výsledky, je příklad. Vybudování týmu, který za vámi jde ne ze strachu, ale dobrovolně a rád, vyžaduje oporu v hodnotách. Tyto hodnoty musí leader týmu vštěpovat, a to především tím, jak se jimi sám řídí. Jaké hodnoty jsou důležité pro vybudování stabilního týmu, kde platí 1+1=3, jehož členové naplňují každý svůj vlatsní potenciál a svou vlastní cestou a s radostí jdou ke společnému cíli? Kde hledat oporu při konfliktech v týmu a při střetech mezi vámi a členy týmu? Tato tajemství vám v K10 interaktivní formou odhalíme. Přijďte si je poslechnout a podělit se o vlastní zkušenosti.

k10-1

 

Mike Kote: Remote Work and Team Productivity , 15. listopadu, 16:00 – 17:00 hod.

Remote Year brings together communities of 75 people from across the globe to spend a year working, traveling, and exploring 12 cities around the world. Remote Year was created about two years ago and has since established operations in more than 20 countries with a growing team of 80 people. During this workshop, we will talk about our experiences working around the world, the challenges and benefits of working in a fully digital team, and the tools and methods that make this possible!

 

Marek Čerňanský: Business Intelligence – za hranice reportingu, 16. listopadu, 10:00 – 11:00 hod.

Pokud byl pro vás výraz „Business Intelligence“ pouze synonymem reportingu a spleti excelových tabulek, pak je čas podívat se za hranice okleštěných představ a čelit novému přístupu k chápání vlastních firemních dat.Marek Čerňanský představí nejmodernější nástroje a prozradí, co je ukryté mezi řádky v Gartner BI Magic Quadrantu. Zhodnotí i silné a slabé stránky „Leadrů“ světových řešení jako Qlik, Tableau, Power Bi, GoodData nebo Alteryx pro správný výběr vašeho BI řešení.

 

Dan Erlebach (Usertech Ventures): Reálný proces vývoje startupu, 16. listopadu, 11:00 – 12:00 hod.

Jak vypadá v praxi vývoj startupu? Dan se s vámi podělí o zkušenosti a ponaučení z praxe, díky kterým dnes Usertech Ventures budují úspěšné projekty na českém a americkém trhu.

Usertech je startupového studio, které pracuje na největších korporátních inovacích v ČR, má pobočky v Praze a New Yorku. Usertech reivestuje svůj profit prostřednictvím Usertech Ventures do vlastních startupů, ve kterých mají podíl i další Usertech lidé. Usertech má za sebou úspěšné projekty jako Zonky, Sečteno, Autotým a přes desítků dalších.

 

Daniel Gamrot: Osobní produktivita, 16. listopadu, 14:00 – 15:00 hod.

Denně řešíme nedostatek času na důležité úkoly. Time management, jak jej známe, může do jisté míry pomoci. Skutečně viditelná změna, která se projeví na osobních i firemních výsledcích, však přichází s jiným přístupem k osobní produktivitě. Přednáška Osobní produktivita bude naplněna moderními a populárními přístupy k organizaci práce, kdy bude vše demonstrováno na příkladech konkrétních postupů a návyků, které jsem osobně prověřil se stovkami profesionálů. Dají vám jednoduchý návod pro dosahování vytyčených záměrů tak, aby se ty nejdůležitější úkoly a projekty dostaly vždy na první místo.

13331169_1751900295026470_2003059923826367019_n

 

Zuzana Maderová, Lenka Jahodová: Revoluce v zákaznických službách, 16. listopadu, 15:00 – 16:00 hod.

V dnešní době má zákazník na výběr z nepřeberné nabídky služeb všeho druhu a jeho nároky na kvalitu den ode dne rostou. Poskytovatelé služeb se již nemohou spoléhat jen na pestrost nabídky, marketing či promo akce všeho druhu. Loajalita dnešního zákazníka závisí přdevším na jeho personalizovaném zážitku při využívání vašich služeb.
Zuzana a Lenka vás zasvětí do tajů komplexního Customer Experience Managementu, který vám pomůže odstranit bariéry mezi vámi a zákazníkem a umožní vám zprostředkovat zákazníkovi co nejosobnější zážitek, který reflektuje jeho jedinečné potřeby. Jak na to? Přijďte na náš workshop a staňte se i vy součástí této revoluce.

 

Jan Laibl: Všem se to líbí, ale nikdo to nechce :), 16. listopadu, 16:00 – 17:00 hod.

Vyvinuli jste skvělý produkt nebo službu, ale jakmile jde o to, své zboží správně prodat, necítíte se tak úplně ve své kůži? Pokud se chcete naučit, jak z vysvětlování, co umí váš produkt nebo služba, přejít k reálnému prodeji, přijďte si poslechnout Honzu Laibla. Protože ať už jste obchodník, programátor nebo třeba uklízečka, každý musí umět prodat.

 

Vojta Ciml: Fake It ‚Till You Make It, 16. listopadu, 17:00 – 18:00 hod.

Máte pocit, že startupový svět je samý bullshit a PR? Máte pravdu. Tentokrát necenzurovaná verze toho, jak to se SlidesLive bylo a je. Jestli chcete slyšet pár historek ze života startupu, který prochází stejným peklem jako vy, tak přijďte.

 

zdroj informací a obrázků: facebook.com/pg/K10Coworking
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]