České herní studio Warhorse prozradilo datum vydání milionové hry Kingdom Come: Deliverance

Miroslav Lukáč / 13. června 2017 / Z Česka

zdroj: gamespot.com

Česká herní studia se ve světě určitě neztratí, což dokazuje hned několik velmi úspěšných herních titulů. Právě přichází další nadějný adept na celosvětový úspěch, kterému stojí za to dát šanci. Nicméně, než finální verze hry spatří světlo světa, uplyne ještě nějaký týden, ale jak se říká: kdo si počká, ten se dočká.

České herní studio Warhorse jen před pár dny zveřejnilo oficiální datum vydání nejnovější hry s názvem Kingdom Come: Deliverance. NA hru bylo vybráno cca 80 miliónů korun, ze kterých byla největší část použita na vývoj. Podle oficiální stránky hry kingdomcomerpg.com se jí dočkáme bohužel až příští rok, a to konkrétně 13. února 2018. Pozitivem však je, že dorazí na všechny platformy, a sice Xbox One, PS4 a i PC.

Hru je možné si předobjednat už nyní, dokonce ve dvou variantách. V klasické digitální verzi na PC za $59.99 a ve sběratelské digitální verzi za $69.99.

zdroj foto: skillzone.cz

Hra je stále ve vývoji a na současné testovací beta verzi pracuje více než 50 lidí, jejichž úkolem je odhalit a upravit i ten nejmenší nedostatek, aby konečná verze hry byla zcela bezchybná.

Vzhledem k velkému rozpočtu a obrovskému očekávání od této hry je možné, že svou prezentaci bude mít i na jedné z největších herních konferencí, která se uskuteční již za pár dní.

zdroj foto: skillzone.cz

Stručný popis hry dle kingdomcomerpg.com: „Zažijete napínavé akční dobrodružství v podobě realistické RPG hry, která v sobě zahrnuje nelineární příběh a revoluční systém boje“. Děj se odehrává ve středověku s množstvím skutečných historických událostí, jejichž součástí se můžeš stát i ty, když se rozhodneš dát této hře šanci.

 

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]