0

sdílení

Česká aplikace, která ti může pomoci na dovolené

/ 20. července 2016 / Startupy

Chceš přijít do hotelu, nejednat s recepčním, ale přesto mít vše připravené, včetně tipů na výlet? Tento český startup měl stejný nápad. A tak se zrodila aplikace MyStay.

 

Co je Mystay? Jednoduše aplikace pro hotely. A velice chytrá.  Ve zkratce se jedná o elektronickou recepci. Pomocí aplikace si můžeš objednat jídlo, nechat vyměnit ručníky, objednat taxi, vyhledat směnárnu, nechat si doporučit památky, které by tě v okolí zajímaly, provést checkin nebo si objednat portýra. Je to zkrátka aplikace nabitá funkcemi, která šetří čas zákazníků i zaměstnanců, a také zvyšuje efektivitu práce. A pro lidi, kteří neovládají místní jazyk nebo neradí mluví s lidmi, je to zkrátka ideální!

Jak vlastně tvůrci na tento nápad přišli? Úplně jednoduše i tady byla díra na trhu pro samotné tvůrce. A to přímo na dovolené, jak jinak. Radek Novotný, který za chytrou aplikací MyStay stojí, se na dovolené na Srí Lance ztratil. Věděl, do jakého hotelu má dorazit, ale když zabloudil a neměl připojení na internet a ani telefonický kontakt na recpeci. Proto se rozhodl tuto negativní zkušenost obrátit v byznys. A vznikla aplikace MyStay.

CCO MyStay je Pavlína Zychová, které v současné době žije v Prahe a v Amsterdamu, kde prodává aplikaci luxusním hotelům – i když je aplikace primárně pro turisty. Za sebou už má zkušenost s organizací Febiofestu, působila také v Mediawork Group. Ale oborem se minula, původně vystudovala práva v Olomouci.

mystay

Jaké jsou další výhody aplikace MyStay? Právě ta, že funguje v offline režimu, protože právě na dovolené ty data nemáš. Základem celé appky jsou mapy, přes které se dostaneš k dalším vychytávkám – k průvodci nebo recepci tvého hotelu.

Takže pokud se v dohledné době chystáš cestovat, nezapomeň si tuto aplikaci stáhnout.

zdroj fotografií + video: MyStay.cz, úvodní fotka: eartphorm.com
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]