0

sdílení

CES 2017: Kingston má největší USB na světě, má kapacitu 2TB

David Igaz / 6. ledna 2017 / Zajímavosti

zdroj: Betanew, Digital Trends

Miniaturizace různých paměťových médií přináší pro spotřebitele požadované ovoce. Časy, kdy sis na obyčejnou disketu či USB mohl zkopírovat maximálně několik fotek nebo písniček jsou dávno za námi.

 

Kingston jako jeden z předních výrobců paměťových médií opět pořádně překvapil veřejnost. Na aktuálním veletrhu CES 2017 v Las Vegas totiž představil USB s obrovskou kapacitou až 2 TB. DataTraveler Ultimate GT je suverénně největší USB na světě a konkurenci nedává žádnou šanci. Je také dost možné, že v malém přenosném médiu budeš mít větší úložiště než například na domácím počítači.

usb3-1a-970x0-970x646

Kvalitativní úroveň hodnou společnosti Kingston zajišťuje tělo vyrobené ze slitiny zinku, která také zajišťuje vyšší odolnost ve spojení s exkluzivním vzhledem. Tato novinka pracuje s rychlým USB 3.1, ale někteří by mohli namítat, že nepoužívá nejnovější standard Type-C. Dostupnost je odhadována na únor za zatím blíže nespecifikovanou koncovou cenu. Nicméně, máme takové tušení, že do peněženky budeš muset sáhnout opravdu velmi hluboko.

zdroj: fonyzciny.startitup.sk 
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]