Božena Řežábová mění herní svět s platformou Gamee

Darja Jochimová / 29. března 2017 / Z Česka

zdroj: thenextweb/businessinsider

Česko je zkrátka Mekkou technologických startupů. Tento projekt byl spuštěný v roce 2015 a roste – závratnou rychlostí.

Pokud sis myslel, že mobilní hry jsou za zenitem, tak Gamee demonstruje zajímavou věc: herní sociální sítě se jsou na vzestupu, virální a těší se rostoucí oblibě. Obzvlášť ve spojení s Messengerem či jinými sociálními sítěmi. Tebe třeba můžou otravovat neustálé pozvánky tvých přátel k různým hrám, ale hry zkrátka hraje skoro každý. Proto tě snad nepřekvapí, že Gamee dostalo investici 2.2 milionu dolarů (55 milionu korun). A také, že Gamee má nyní šest milionů uživatelů.

 

 

 

 

 

 

zdroj: Facebook Gamee

Gamee hry hrají miliony lidí měsíčně. Našli totiž způsob, jak spuštěním na Gamee dostanou hru nativně na množství platforem – od jejich hlavní Gamee appky, přes největší světové aplikace (třeba Messenger, Kik nebo Telegram) až po integraci v sociálních sítích.

Na Gamee najdeš víc jak 50 her, některé naše vlastní, část patří partnerským herním vývojářům. Hry spouštíme i ve spolupráci se světovými značkami jako je NASA, Škoda, Manchester City, Coca-Cola nebo Guiness World Records.

zdroj: Youtube.com

Gamee hry hrají miliony lidí měsíčně. Našli jsme způsob, jak spuštěním na Gamee dostaneme hru nativně na množství platforem – od naší hlavní Gamee appky, přes největší světové messaging aplikace až po integraci v sociálních sítích.

“Navrhli jsme Gamee, aby všichni mohli jednoduše kliknout a být ve hře během tří sekund. A je jedno, zda hrajete naši hru nebo jen chcete chatovat s přáteli ohledně další hry,” říká CEO Gamee, Božena Řežábová.

businessinsider.com

Je to zkrátka rychlá sociální hrací síť ve stylu “tady a teď.” Lidé, kteří hrají, stráví hraním denně minimálně 30 minut. Na takovém Snapchetu většinou stejně nebo méně. Gamee bot v KIK messengeru je globálně promovaný, Gamee je i hlavním herním partnerem Telegramu.

Investice a výdělky si kladou za cíl přilákat nové vývojáře a zasáhnout ještě větší okruh uživatelů. Appka (i když úplně aplikací není), funguje na HTML5 platformě. Gamee je zkrátka způsob, jak změnit pohled na herní svět. Díky tomu si zcela určitě získá i uživatele, kteří hraní ještě nepropadli.

Pokud ti je toto jméno povědomé, asi tušíš, že jde o manželku Honzy Řežába.

zdroj: venturebeat.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]