0

sdílení

Apple prodává své profesionální programy za zlomek jejich běžné ceny

Timotej Vančo / 12. února 2017 / Zajímavosti

Upravuješ videa, fotky nebo zvuk a potřebuješ kvalitní software, ale všechny jsou velmi drahé? Apple přichází s obrovskou slevou pro studenty!

 

Profesionální aplikace od Applu obvykle stojí velmi mnoho peněz. Nový balík ale přináší nižší ceny pro studenty a pedagogy. Za 199 dolarů si můžeš zakoupit Logic Pro X, Final Cut Pro X, Motion 5, Compressor 4 a Main Stage 3. Pokud bys tyto programy chtěl koupit mimo tuto výjimečnou slevu, zaplatil bys až o 430 dolarů více! Pokud si uvědomíš, že samotný program Logic běžně stojí 199 dolarů, tak při této zvýhodněné koupi vlastně dostaneš Logic a další čtyři aplikace gratis. Dohromady tento balík aplikací může studentům a učitelům pomoci při výuce střihu a úpravy videa, fotek, obrázků zvuku a grafiky.

Foto: theverge.com

Na základě informací od Applu je tento balíček zatím dostupný pro učitele, celý personál fakulty a studenty. Slevový systém v Apple funguje na principu UNiDAYS ověřování, což je známý program u studentů vysokých škol v Americe. Po zakoupení tohoto balíku dostaneš email s kódem, který použiješ pro odemknutí aplikací v Mac App Store.

Zdroj článku: theverge.com
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]