Apple má vzkaz pro uživatele Androidu: „Život s iPhonem je jednodušší!“

Martin Lajčák / 25. května 2017 / Zajímavosti

zdroj: youtube.com

Spor o tom, zda je lepší iOS nebo Android, snad nikdy neskončí. Při představení smartphonu Google Pixel bylo prezentováno jednoduché řešení, jak přejít z iOS na Android pomocí propojení smartphonů. Nyní Apple vrací úder a vydal sérii krátkých videí, ve kterých poukazuje na to, proč je iPhone lepší než konkurence.

Apple na své stránce Switch nedávno přidal novou sekci, která ukazuje, proč je iOS lepší než Android. Neodpustil si ani hlášku, že: ,,Život je s iPhonem je mnohem jednodušší, a to hned od prvního spuštění.“  To vše je doprovázeno sérií krátkých videí, která hovoří o tom, proč je dobré koupit si iPhone. Poukazuje například na možnost jednoduchého přenosu dat pomocí aplikace, ale podobné řešení už déle nabízí i Android. Dále se chlubí i rychlostí zařízení, čemuž nemůžeme oponovat, protože iPhone se dlouhodobě drží mezi prvními příčkami v benchmarcích.

Apple ti však nenabízí konkrétní model, ale k dispozici máš všechny momentálně dostupná zařízení. Zároveň ti nabízí i možnost získat zpět 260 dolarů, pokud vyměníš svůj starý iPhone za nový. Níže si můžeš prohlédnout celou sérii videí, která poukazuje na další vlastnosti telefonů.

 

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]