0

sdílení

Aplikace V bezpečí je strážným andělem na cestách

/ 22. října 2016 / Z Česka

Všichni máme všeobecně kdesi v našem podvědomí uloženo, že bychom neměli chodit na cizí místa a natož po tmě sami. Jednou za čas se ale stane, že se opozdíme v práci, ve škole nebo u přátel. Na cestu tak vyrazíme po tmě a z původně relaxační procházky se může stát nebezpečná cesta. Člověku zkrátka nic jiného nezbude než vyrazit na cestu sám. Málo kdo by si dovolil obtěžovat své kamarády jenom proto, aby je požádal o doprovod domů. Vězte však, že pokud se vám někdy něco podobného do budoucna stane, na cestě nemusíte být zcela sami. Stačí si bezplatně stáhnout aplikaci V bezpečí, která vám bude během cesty poskytovat částečný pocit bezpečí. Je totiž velmi chytrá a dokáže případně odradit nejednoho nenechavce. 

 

V bezpečí je mobilní aplikace, která disponuje několika důležitými funkcemi. První z nich je možnost sdílení vaší aktuální polohy s nastavenými kontakty. Jednoduše si ve svém mobilním telefonu označíte rodiče nebo kamarády, kterým si v případě nouze přejete odeslat vaši aktuální polohu, a je hotovo. V případě potřeby se vybraným kontaktům odešle prostřednictvím SMS zprávy vaše aktuální poloha. Tuto funkci lze také nastavit automaticky, tudíž se v daný den a čas odešle určitým kontaktům zpráva, kde se momentálně nacházíte, což využijí například i rodiče u svých dětí, o které mají logicky velký strach, nebo je jednoduše zajímá, kde si jejich dítě právě hraje. Třetí funkcí je simulace příchozího hovoru. Pokud uslyšíte za svými zády kroky cizí osoby, zmáčknete tlačítko, čímž se ozve melodie „příchozího hovoru“, kterou poté přijetím hovoru zrušíte a budete jakoby telefonovat.

14370234_1105382339545457_3201029131136791858_n

Aplikace V bezpečí nepotřebuje ke své funkčnosti připojení k internetu, neboť vše probíhá klasicky přes GPS. Co se týče přesnosti aktuální polohy, vše záleží, kde se zrovna nacházíte. Pokud budete ve městě, zjištění polohy bude velmi přesné, protože příchozí signál vyhodnotí několik přijímačů najednou. Horší to ale bude na vesnici, kde je přijímač třeba jenom jeden.

Aplikaci V bezpečí si můžete pro sebe nebo své děti stáhnout zdarma do zařízení s 14361384_1105370346213323_6479960012686604206_o

 

zdroj informací a obrázků: vbezpeciapp.cz, zdroj titulní foto: huffingtonpost.co.uk
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]