7 znamení, která ti potvrdí, že jsi byl zrozen pro cestování

Henrieta Balázsová / 17. března 2017 / Zajímavosti

zdroj: pexels.com

Každý z nás má na tomto světě jiné poslání a každého z nás baví něco jiného. Pokud je pro tebe cestování největší zálibou a tvým životním stylem zároveň, tvým posláním je možná procestovat celý svět. Těchto sedm znamení ti to může potvrdit.

# 1: Jsi společenský

Znamením toho, že jsi rozený cestovatel, je i to, že ti nedělá problém spřátelit se s lidmi, a to kdekoliv na světě. Všude se cítíš jako doma, ale co je stejně důležité – cítíš se dobře i o samotě. Cestování přináší i mnoho chvil, kdy budeš odkázán jen sám na sebe, ale tobě to problém nedělá.

# 2: Plánování je tvou silnou stránkou

Spontánní trip někdy přijde vhod, ale cestování je z velké části i o dokonalém plánování. Praví cestovatelé stráví hodiny plánováním svých cest a čtením různých recenzí a doporučení, takže jim opravdu nikdy nic neujde a ze svých cest vytěží vždy maximum.

# 3: Nejraději bys navštívil úplně všechna místa

Někteří lidé mají seznam míst, která by chtěli navštívit, ale ten tvůj je nekonečný. Nejraději bys navštívil každý kousek světa a žádné cestě nikdy neřekneš ne.

Zdroj: pexels.com

# 4: Zeměpis jsi měl vždy nejraději

Cestování a různorodost světa tě fascinovaly už odmalička. Zeměpis byl vždy mezi tvými nejoblíbenějšími předměty a už jako dítě jsi snil o tom, že jednou všechny země, o kterých se učíš, procestuješ.

# 5: Upřednostňuješ zážitky před materiálními věcmi

Víš, že radost z věcí je jen krátkodobá, zatímco zážitky z cestování ti zůstanou po celý život. Peníze, které vyděláš, proto utratíš za návštěvu nových míst, nebo si je šetříš na splnění svých největších cestovatelských snů.

# 6: Tvůj zážitek začíná samotnou cestou

Někteří lidé mají obavy z dlouhých cest autem, vlakem či letadlem, ale tobě dělají vysloveně radost. Své zážitky začínáš sbírat už na letišti či na vlakovém nádraží.

# 7: Jsi pozitivní člověk

Pokud tě lidé obecně považují za bezstarostného a s každým problémem si poradíš s úsměvem, klidně o sobě můžeš tvrdit, že jsi pozitivní. Cestování přináší i mnoho nečekaných a komplikovaných situací, ty je však se svou povahou hravě zvládneš.

Zdroj: lifeadvancer.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]