0

sdílení

7 alternativ ke Google Chrome, se kterými budeš produktivnější

Timotej Vančo / 6. října 2016 / Tools a Produktivita

Na světě existuje mnoho internetových prohlížečů, který je ale nejlepší pro tebe?

 

Kdo zná kromě Chrome, Safari a Firefox-u ještě další prohlížeče? Pokud jsi běžný uživatel internetu, tak asi ani nepotřebuješ zkoušet něco nového, pokud jsi spokojený s tím, co máš. Co když ale tam „venku“ existuje ještě něco lepšího? V tomto článku najdeš 7 dalších internetových prohlížečů, které ti mohou přinést různé výhody, například zvýšit tvou produktivitu.

Blisk Browser

1jvvfn34nozdl5ejxgbg4ng

Blisk Browser je vytvořen hlavně pro programátory stránek. Dá se na něm tvořit web na počítač i pro smartphone. Můžeš ho použít na všechno, od tvorby kódu přes testování až hledání chyb a jejich opravování. Pokud jsi web developer, tento vyhledávač bys měl rozhodně zkusit.

 

Tor Browser 6.0

F10xwlrz6fpan2zawz_twxxa

Tento internetový prohlížeč ti zaručí soukromí. Zajímavostí je, že Tor je postaven a funguje na dobrovolném starání se o servery, které lidem umožňují zvýšit úroveň jejich bezpečí a anonymity na internetu.

 

Aloha Browser

1jexwcyi8hgs4fupimt-j8a

Tento internetový prohlížeč je také vytvořen s cílem poskytnutí soukromí na internetu. Rozdíl je jen v tom, že Aloha funguje na smartphonech. Pro získání 100% anonymity získáš neomezenou VPN, která je zdarma. Aloha nikdy neumožní sdílení tvé aktivity komukoliv. Pokud pro tebe soukromí na smartphonu znamená hodně, určitě zkus.

Vivaldi

1trc8bs3cwlgzns-qjqmvnq

Vivaldi je prohlížeč s nekonečným množstvím funkcí. Pomůže ti navigovat se v něm rychleji, vyhledávat moudřeji, spravovat všechna otevřená okna lépe a tak dále. Jedny z top vychytávek jsou visual tabs, které ti ukážou všechna otevřená okna. Další jsou Notes, tato funkce ti umožňuje psát si poznámky a přidat k nim přímo link na danou stránku. Rewind ti umožní přejít na prvotní (domovskou) stránku ze stránky, na které se právě nacházíš.

Opera VPN pro iOS

15ixrrjipuwuvcco29cqraa

Opera VPN je prohlížeč vytvořený pro iOS s účelem zvýšení bezpečnosti. Dovolí ti blokovat reklamy, zastavit sledování z jiných stránek a dokonce ti i změní tvou virtuální polohu, projde i přes blokování firewallu, a tím se dostaneš i k blokování obsahu.

Min

1hmex8vl1m9gh0ljjwkpoka

Min je super inteligentní prohlížeč. Můžeš mu klást otázky do vyhledávací lišty a on ti na ně bude okamžitě odpovídat. Také ti třídí okna, na které ses už déle nepodíval. Má vestavěný software pro blokování reklam a možnost nezobrazovat obrázky a nepotřebné skripty, pokud máš pomalý nebo velmi drahý internet.

1tglwfh67qac7vpboynnnkq

 

Ghost Browser

1qhtdd6yewxnncujgaus0xa

Ghost umí automaticky blokovat upozornění ohledně cookies. V tomto prohlížeči můžeš v každém okně navštívit stejnou stránku, ale vždy se přihlásit pod jiným účtem. Tato možnost je velmi praktická pro web developery, testery nebo designéry. O Ghost Browseru se mluví jako o Chromu na steroidech.

Zdroj článku: medium.com , zdroj titulní fotografie a všech fotografií: medium.com
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]