6 kurzů, které tě připraví na život a ještě se i zabavíš

Linda Cebrová / 19. dubna 2017 / Tools a Produktivita

zdroj: unsplash.com

Neodkládej věci na poslední chvíli a začni dělat něco pro to, aby ses co možná nejčastěji naučil něco nového. Do 20. dubna 2017 máš možnost využít akční kód APR15203 na Udemy.com. Všechny kurzy tak budeš mít jen za 15 eur, tak to nepromeškej.

Trénuj psy jako profesionál

foto: udemy.com

S tímto kurzem získáš znalosti a sebedůvěru na to, abys zvládl tréninkové metody, které využívají profesionální trenéři psů. Jde o pár kroků a tipů, se kterými zvládneš zkrotit i toho nejtvrdohlavějšího psa. Vše budeš mít do podrobností vysvětleno ve video návodech. Zatímco budeš sledovat kurz, nové finty můžeš zkoušet i na svém psovi.

Sleva z 200 € na 15 €

Nauč se hrát šachy jako špičkoví mistři

foto: udemy.com

Chtěl sis někdy se svými kamarády zahrát šachy, ale jednoduše jsi vůbec netušil, jak na to? V tomto kurzu prozkoumáš do hloubky techniku ​​šachu a tvé hráčské techniky se s trochou snahy dostanou na velmi dobrou úroveň. Začneš s používáním jednoduchých taktik a postupně se dostaneš až k těm nejlepším hráčským strategiím.

 

Sleva z 195 € na 15 €

 

Nauč se, jak cestovat po světě za pár drobných

foto: udemy.com

V tomto kurzu ti poskytnou své tipy ti nejpovolanější cestovatelé, kteří mají za sebou cestu napříč 57 zeměmi světa. Diskutovat se bude obecně o low-cost cestování, ale dostaneš i konkrétní rady, jak zmenšit své cestovatelské náklady a navazovat nové vztahy v zahraničí.

Sleva z 200 € na 15 €

 

Masterclass perfektních masážních technik

foto: udemy.com

Mít masérský skill se hodí snad každému z nás. Když je třeba uvolnit svalstvo po dlouhém dni v kanceláří, po náročném tréninku nebo jen tak pro dobrý pocit je dobré vědět, jak na to. S tímto kurzem získáš dovednosti, aby si svým klientům nebo nejbližším lidem mohl poskytnout masáž na profesionální úrovni.

Sleva z 195 € na 15 €

 

Nauč se bojové umění Wing Chung

foto: udemy.com

Wing Chung je vysoce promyšlené bojové umění, které využívá logiku, fyzikální zákony a anatomii těla na to, aby co nejefektivněji zpracovalo sílu soupeře s přidáním vlastní síly na jeho destrukci. Tímto způsobem vytváří velmi účinný obranný systém, který i fyzicky slabším osobám zaručí efektivní obranu. Wing Chun tě naučí chovat se podle základních principů, které ti zaručí vítězství. Naučí tě rozhodovat se rychle a intuitivně. Aby tvé tělo reagovalo rychle, správně, plynule a dynamicky.

Sleva z 200 € na 50 €

 

Jak omezit ve svém životě alkohol na minimum

foto: udemy.com

Jakmile objevíš tajemství toho, jak tě alkohol drží v neustálém koloběhu, budeš moci převzít kontrolu nad sebou samým, a to v průběhu tří týdnů. Tento kurz slibuje, že se nenamáhavou forou rozhodneš postupem času pít méně a tvá chuť na alkohol také zeslábne.

Sleva z 95 € na 15 €

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]