0

sdílení

5 nástrojů pro vysoce efektivní lidi

/ 3. října 2016 / Business

Pokud se nechováš jako vysoce efektivní člověk, nikdy nedostaneš maximum z toho, co děláš a čemu se věnuješ. Tahle myšlenka je zvláště důležitá pro majitele podniků, kteří ve svých firmách mají na starosti mnoho věcí. A právě tohle je důvod, proč existují aplikace a dostupné nástroje, které lidem pomohou zvýšit jejich efektivitu a produktivitu. Tento článek ti přináší výběr pětice nejoblíbenějších a nejúčinnějších nástrojů. Jaký si vybereš je jenom na tobě, vyzkoušet si je ale můžeš klidně všechny.

 

1. XMind

Jedná se o nejpopulárnější nástroj pro tvorbu myšlenkových map, přičemž díky aktualizaci si XMind rozumí také s cloudem. Soubory si tak můžeš rychle a snadno synchronizovat přes Mac nebo PC (pro iOS bude brzy). Aplikace obsahuje režim Idea Factory, který ti pomůže objasnit myšlení a zvýšit produktivitu. XMind si lze bezplatně stáhnout, přičemž Pro verze stojí necelých 2.500 korun.

xmind-1024x565

 

2. Realtime Board

Pokud je tvá emailová schránka stále zahlcená desítkami či stovkami emailů, je dost možné, že některou z důležitých zpráv prostě přehlédneš. Tento pomocník ti ale udělá ve všem pořádek, čímž se tvoje efektivita zase o něco zvýší. Není nic horšího, než se u šálku raní kávy prodírat desítkami zbytečných a otravných emailových zpráv.

realtime-board-1024x485

 

 

3. MarketCircle

Tato aplikace výrazně zvýší produktivitu majitelů spíše menších firem. Jedná se o obchodní aplikaci, která byla speciálně vytvořena pro Mac, iPhone a iPad. Pomocí MarketCirclu budeš moci efektivně komunikovat se svými zákazníky, plánovat schůzky, prodej, projekty, příležitosti, emaily a spoustu dalšího. Lepší efektivita a produktivita znamená zvýšení prodeje.

marketcircle-1024x485

 

4. Basecamp

Dobrá organizace je základ úspěchu. Tato aplikace dělá mnohé věci jednoduššími, protože pomocí jednoho programu můžeš chatovat, emailovat a celkově komunikovat s ostatními. Basecamp má již letitou tradici a v současné době jej využívá více jak 100 tisíc firem.

basecamp-1024x486

 

5. Trello

Práce s týmem může být někdy dost obtížná, nicméně tento skvělý nástroj ti pomůže tvé projekty řešit zábavnou a flexibilní formou. Všechny své projekty tak můžeš sledovat na jednom místě, přičemž pokud si do svého kruhu přidáš i kamarády a kolegy, můžeš sledovat i jejich pokrok. Registraci lze učinit zdarma.

trello-1024x485
zdroj informací a obrázků: lifehack.org
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]