5 kurzů, s nimiž ovládneš svůj spánek a sny za 4 stovky

Linda Cebrová / 12. května 2017 / Tools a Produktivita

zdroj: unsplash.com/pexels.com

Chceš se stát manažerem tvého spánku? Potom nepromeškej příležitost a využij lákavé slevy na jedny z nejprodávanějších kurzů zabývajících se spánkem.

Získej kontrolu nad svými lucidní sny

Co jsou to lucidní sny a lucidní snění? Vědomé procitnutí do toho, že se nacházíš ve snu, když se ti něco začne zdát.

V tomto výjimečném stavu vědomí můžeš uvažovat a dělat vědomě věci jako jsou létání, rozhovor se snovými postavami, procházení skrze stěny, vytváření a mizení vlastních objektů a později i lidí a čehokoli, po čem jsi toužil a nemohl jsi to uskutečnit v reálném světě.

foto: udemy.com

Co je ale důležitější, člověk s většími zkušenostmi s lucidní sny, může dělat experimenty s vlastním nevědomím a hledat v něm různé informace o svých nejskrytějších oblastech psyché. Tento kurz je jedním z nejoblíbenějších na Udemy a pomůže ti ovládnout proces lucidního snění za 30 dní.

Sleva z 95 € na 15 €

 

Odhal záhady spánkové paralýzy

Stalo se ti někdy, že ses probudili, otevřel oči a zjistil, že se nedokážeš pohnout a ve tvém pokoji se nachází strach nahánějící cizí bytost?

Pokud jsi zažil něco podobného, ​​setkal ses z tradičního folklorního hlediska s noční můrou a z medicínského hlediska se spánkovou paralýzou. Její klíčové charakteristiky jsou stejné po celém světě nezávisle na kultuře.

foto: udemy.com

Z neurologického hlediska jde o přecitlivělý stav, který vzniká ve středním mozku. Tato reakce na mimořádnou událost vzniká aktivací mozku v době, kdy se člověk probouzí do paralyzovaného stavu, ve kterém cítí ohrožení. Bezmocnost spícího zintenzivňuje efekt reakce na ohrožení výrazně nad úroveň typickou pro běžné sny, což vysvětluje, proč halucinace během spánkové paralýzy působí tak extrémně živě a realisticky.

Sleva z 20 € na 15 €

 

Spi méně, ale kvalitněji

Ať už jsi zaměstnanec, podnikatel nebo další Theodore Roosevelt, který spal pouze 1,5 hodiny za noc, v tomto kurzu najdeš vše potřebné k posunutí tvého spánku na nový level.

foto: udemy.com

Vše dostaneš v jednom šikovném balíčku, který budeš mít kdykoli dostupný online. Vždyť, kdo by jen nepřijal kvalitnější spánek, méně stresu a vždy potřebný „focus“?

K dokonalosti ti už pak bude chybět jen štěstí a peníze. S tím ti ale tento kurz asi nepomůže;)

Sleva z 200 € na 15 €

 

Zdokonal svůj spánek jednoduchými technikami

Tento kurz je ideální volbou pro každého, kdo hledá způsoby, jak mít ten nejlepší spánek, a ne jen jednou za týden, ale vždy. Zkvalitni svůj spánek jednoduchým technikami, které však stále mnoho lidí nezná a nevyužívá.

foto: udemy.com

Dýchání, meditace a tvůj mind-set jsou v tomto ohledu velmi důležité. Na konci tohoto kurzu budeš umět usnout do několika minut a ráno se probudíš svěží a plný energie.

Sleva z 195 € na 15 €

 

Staň se manažerem tvého spánku a zmaximalizuj svůj výkon

Lidé v dnešní době nechtějí jen dobré tělo, baží hlavně po tom skvělém pocitu, který přichází spolu s ním. K tomu ještě více sebevědomí, či energie a všechno je perfektní.

Problém je ten, že lidé jsou již přesyceni informacemi, jak na to. Na ty nejužitečnější lze v konečném důsledku narazit jen těžko. Mnozí se tak pouštějí do „transformačního“ procesu, který často končí zklamáním a nechutí.

foto: foto: udemy.com

S tímto kurzem zdokonalíš svůj spánkový management, nastartuješ svou motivaci, tělo a maximalizuješ svůj výkon při nejbližším tréninku běhu nebo v posilovně. Jednoduše ideální kurz na začátek léta.

Sleva z 20 € na 15 €

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]