5 kurzů, které ti pomohou stát se sám sobě pánem

Linda Cebrová / 26. dubna 2017 / Tools a Produktivita

zdroj: pexels.com

Svět byznysu představuje vody, ve kterých je užitečné naučit se plavat. Pokud chceš v dnešní době podnikat, bez pár esenciálních dovedností a znalostí se neobejdeš. Vybrali jsme pro tebe 5 kurzů, které ti na cestě podnikatele mohou výrazně pomoci a obohatí tě o klíčové skills.

Důležitější než to, co říkáš, je to, jak to říkáš

Chceš dosáhnout ve svém podnikání lepších výsledků? Pak bys určitě neměl podceňovat sílu neverbálního projevu. Právě tato forma komunikace je důležitá, ale často chybějící složka mnoha majitelů firem. Nejenže ti pomůže zefektivnit tvé byznys setkání, ale získáš i nespornou výhodu nad konkurencí.

foto: udemy.com

Přece jen, 93 % naší komunikace tvoří neverbální složka. Při setkávání s novými klienty a investory jen zřídka přemýšlíme o jazyku našeho těla. Sice myslíme na to, co říkáme, ale nevíme, jak to říkáme. Zkus to změnit.

Sleva z 200 € na 10 €

 

Na vytvoření vlastní stránky opravdu nemusíš být programátor

V dnešní době je personální stránka nebo web pro tvé podnikání alfou a omegou. Je to nejrychlejší a nejúčinnější způsob, jakým se k tobě dostanou nové příležitosti. Ať už jsi grafik, obchodník, architekt nebo student, svůj web si můžeš vytvořit doslova díky pár klikům.

foto: udemy.com

Na jednom místě tak budeš mít své kompletní portfolio, kontaktní údaje a shrnutí zkušeností. Pokud si hledáš zaměstnání, na tvého nového šéfa jistě lépe zapůsobí, pokud mu ukážeš svůj web, kde najde všechny potřebné informace o tobě a tvých zkušenostech, než kdybys mu poslal CV ve Wordu.

Sleva z 150 € na 10 €

 

Bez zdravého sebevědomí se daleko nedostaneš

Většina lidí neoplývá přílišnou sebedůvěrou, a zdaleka přitom nejde jen o introverty. Tento kurz ti pomůže, aby sis byl jistý v každé oblasti tvého života, ať už jde o tvůj pracovní nebo osobní život. Nauč se, jak posílit své sebevědomí, aby ses cítil opravdu dobře a byl připraven dělat zásadní kroky ve svém životě.

foto: udemy.com

Není nic lepšího než cítit se ve své kůži na 100 %, mít odvahu být sám sebou a komunikovat s lidmi s určitou dávkou sebevědomí a zároveň dosahovat toho, co si stanovíš.

Sleva z 200 € na 10 €

 

Kreativita člověka má váhu zlata

Tento kurz je plně akreditovný globálně uznávaným orgánem CPD – Continuing Professional Development Standards Agency. Být tvůrčí je velmi žádaným znakem v moderní společnosti. Před moderním informačním věkem tvořivost nebyla něčím, co průměrný člověk skutečně potřeboval na to, aby byl produktivním členem společnosti. Dnes je všechno jinak. Díky automatizaci nekreativní a monotónní pracovní místa přebírají stroje.

foto: udemy.com

Ať už si chceš založit podnik, e-shop, malou agenturu nebo vymyslet inovativní projekt, kreativita je klíčová, a ne méně důležitá, než u malování obrazů nebo tvorby sochy.

Sleva z 200 € na 10 €

 

Neurověda pro amatéry, aneb jak zefektivnit svou paměť

Co bys udělal, kdybys mohl zdvojnásobit výkonnost své paměti? Vrátil by ses zpátky do školy, naučil se nové jazyky nebo by ses dokonce odhodlal změnit zaměstnání?

foto: udemy.com

Kurz ti poskytne znalosti o tom, jak funguje lidská paměť. Zároveň se naučíš celou řadu osvědčených metod, navržených tak, aby ti pomohly vzpomenout si na a zapamatovat si věci, které opravdu chceš nebo potřebuješ vědět.

Sleva z 200 € na 10 €

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]