5 kurzů, které odstartují tvou kariéru v IT, nyní za necelé tři stovky!

Linda Cebrová / 19. května 2017 / Tools a Produktivita

zdroj: pexels.com

Startuje online festival online studia, díky kterému máš do 26.5.2017 možnost získat ty nejprestižnější kurzy na Udemy.com jen za 10 eur. Jediné, co potřebuješ, je zadat promokód LEARNFEST a kurzy za několik desítek eur získáš za zlomek ceny.

Java Masterclass, kterou všichni hledají

Nemáš žádné předchozí zkušenosti s programováním? Zároveň však z každé strany posloucháš a vnímáš, že na trhu jsou stále nejžádanějším „zbožím“ programátoři? Nejsi sám. Mnozí by se chtěli naučit alespoň základy a vyprodukovat alespoň jeden řádek kódu. Kde však začít? Internet je plný kurzů a aplikací slibujících modré z nebe.

foto: udemy.com

My ti hledání usnadníme. Vybrali jsme pro tebe kurz Java 8, do kterého se zapsalo více než 90 tisíc studentů. Přes 5 tisíc 5-hvězdičkových hodnocení mluví za všechno. Pusť se do Javy ještě dnes.

Sleva z 195 € na 10 €

 

Zvládni Agular 4 od začátku

foto: udemy.com

AgularJS je javascriptový webový framework, který se zaměřuje na tvorbu single-page aplikací. Tyto aplikace jsou tvořeny pomocí HTML kódu, do kterého jsou vloženy speciálně formátované značky, které určují, jaké operace nebo data mají být na dané místo vloženy. Pokud chceš zjistit, co vše se skrývá za Agular 4, tento kurz ti v tom výrazně pomůže a dá ti předpoklady i pro získání lákavých jobů.

Sleva z 190 € na 10 €

 

Nejkomplexnější kurz pro vývojáře

Tento kurz je jediný, který potřebuješ k získání potřebných znalostí a dovedností pro vývoj webových aplikací. Jde o jeden z nejkomplexnějších kurzů na trhu. Je to přitom jediný online kurz, který vyučuje profesionální instruktor Bootcampu.

foto: udemy.com

Předchozí 2 programy Bootcamp, které tento instruktor vyučoval, stály 14 a 21 tisíc dolarů. Tento kurz je stejně efektivní, ale s úplně novým obsahem a za zlomek ceny.

Sleva z 200 € na 10 €

Škola vývoje her pro začátečníky

Unity 3D je fantastická platforma pro každého, kdo se chce naučit vytvářet hry. Umožní ti vyvinout hry opravdu vysoké kvality. Hry můžeš začít vytvářet pro Windows, MacOS, iOS, Android a Web, a to vše jen díky jednomu zdroji. Zapojit se můžeš i v případě, že jsi úplný začátečník, všechny principy kódování hry se naučíš během online kurzu.

Sleva z 195 € na 10 €

 

AWS certifikát, se kterým se staneš žádaným na trhu práce

Amazon kromě toho, že provozuje e-shop, má pod sebou i datacentra po celém světě. Není přitom ani zdaleka malým hráčem – je větší než tři největší konkurenti dohromady. Nejde o žádný hloupý hosting, ale skutečný cloud. Pronajímají se zde stavební bloky, z nichž se následně vytváří vlastní infrastruktura.

foto: udemy.com

Amazon Web Services (AWS) Certification se rychle stává „must-to-have“ pro všechny profesionály v IT, kteří pracují se systémem AWS. Tento kurz je navržen tak, aby ti pomohl složit zkoušku AWS a přidruženou zkoušku Certified Solutions Architect (CSA), dokonce i když jsi úplný začátečník.

Sleva z 180 € na 10 €

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]