5 kurzů, díky kterým na dalším pohovoru zazáříš

Linda Cebrová / 29. dubna 2017 / Tools a Produktivita

zdroj: pexels.com

Nauč se zvládat pohovory bez stresu a s nadhledem. Tyto kurzy ti k tomu mohou jen napomoci.

Prezentuj se na LinkedIn jako profesionál a odliš se od davu

foto: udemy.com

Tento kurz byl navržen podle struktury kariérního managementu využívaného na Kalifornské univerzitě v Berkeley. Jako prémiový účastník kurzu dostaneš celoživotní přístup k více než 150 instruktážním videím, která byla navržena animátory z Eazl Studios v San Franciscu. Také budeš mít k dispozici LinkedIn šablony na e-networking profesionální úrovně.

Sleva z 95 € na 10 €

 

Top strategie pro tvůj nadcházející pohovor

foto: udemy.com

Po absolvování tohoto kurzu pochopíš, co se skrývá za neverbální komunikací. Zároveň získáš mindset vítěze, který věří ve své schopnosti. Zjistíš, co dělat těsně před pohovorem a jak udělat perfektní první dojem. Problém ti nebudou dělat ani náročné otázky, Skype pohovor nebo diskuze o mzdě.

Sleva z 200 € na 10 €

 

Staň se produktovým manažerem k pohledání

foto: udemy.com

Poptávka po produktových manažerech narůstá raketovou rychlostí. Stále více firem si začíná uvědomovat důležitost této funkce pro svůj úspěch. S kurzem získáš dovednosti ke zvládnutí této práce a zjistíš klíčové detaily, které jsou součástí procesu, který musí zvládat každý dobrý produktový manažer.

Sleva 195 € na 10 €

 

Jak nastartovat svou kariéru web designéra

foto: udemy.com

Nauč se klíčové strategie na hledání ideálních zákazníků a jak je udržet spokojené. Na konci tohoto kurzu budeš připraven začít svou kariéru v oblasti webového designu z pohodlí domova nebo z pláže. Odhalíš dovednosti, které ti umožní, abys minimalizoval riziko při vzniku nového podnikání a naučíš se postupy ke zvýšení zisků.

Sleva z 200 € na 10 €

Jak do 30 dnů získat novou práci

foto: udemy.com

Připrav se na pracovní pohovor systematickým způsobem, díky kterému porazíš neslábnoucí konkurenci na trhu. Na základě 10 nasimulovaných pohovorů získáš skills, díky kterým budeš vědět, jak zvládnout ty nejtěžší situace při pohovoru.

Sleva z 75 € na 10 €

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]