4 aplikace, které tě naučí každý den něco nového, i když nemáš čas

Linda Cebrová / 9. června 2017 / Zajímavosti

zdroj: pexels.com

Všichni chceme být chytřejší, umět hodně cizích jazyků, mít otevřenou mysl a vědět, co jak funguje. Nicméně to není snadný úkol. Většinou jsme na učení se nových věcí příliš zaneprázdněni, nemáme čas, peníze, data. Existuje však několik šikovných aplikací, se kterými si vyplníš „hluchá“ místa ve tvém dni.

Využij těch 10 minut, když čekáš v zácpě, cestuješ do práce nebo čekáš ve frontě na oběd. Zkus využívat svá data rozumně a efektivně a nauč se rychle něco nového, co jsi ještě včera neuměl. Začneme hned s tím nejpodstatnějším – cizí jazyky.

Duolingo

foto: apkmirror.eu

Duolingo ti poskytne jednoduchý a intuitivní způsob, jak zvládnout nové cizí jazyky. Vybrat si můžeš ze španělštiny, němčiny, portugalštiny, italštiny a mnoha dalších. Duolingo má opravdu chytrý algoritmus. Rozpozná oblasti a slova, s nimiž zápasíš a později ti je nenuceně připomíná, dokud je dokonale neovládneš.

 

Degreed

foto: degree.cosinuss.com

Ať už kvůli profesionálnímu nebo osobnímu rozvoji, Degree ti pomůže získat znalosti v předmětech, které tě opravdu baví a zajímají. Tato appka tě bude zásobovat těmi nejdůležitějšími studijními materiály z oblasti, kterou si zvolíš. Je to něco jako univerzita pro smartphonovou generaci.

 

Health IQ

V Health IG můžeš s více než 10 000 otázkami otestovat své znalosti o zdraví člověka a zároveň se v této oblasti o poznání zlepšit. Nebude z tebe na počkání medik, avšak určitě tady je pár věcí, které by bylo dobré, aby v rámci všeobecného vzdělání ovládal každý.

foto: wiproo.com

K sestavení této aplikace poskytovali informace odborníci z oboru a vznikla tak appka disponující nejkomplexnějšími vědomostmi z oblasti lidského zdraví.

 

TED

Jedním z nejlepších způsobů, jak se každý den naučit něco nového. je sledovat videa. TED ti však poskytne to nejlepší z nejlepšího. Mnoho lidí má na denním „to do listu“ TED video jako povinný úkol. Vyber si přednášky těch nejpovolanějších z oblasti, o níž chceš vědět více a za méně než 10 minut můžeš být plný nových informací jako po přečtení knihy.

foto: wiproo.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]