Tříletá holčička si byla jistá, že potkala robota, byl to však rozbitý ohřívač vody

Rudolf Nečas / 30. března 2017 / Zajímavosti

zdroj: youtube.com

Toto je ta nejroztomilejší věc, jakou dnes uvidíš.

Pokud nás science fiction něco naučila, tak to, že vztahy mezi lidmi a roboty bývají komplikované. Většině z nás nejspíše přijde na mysl scéna například z Terminátora, kde se roboti rozhodli ovládnout zem. To je chválabohu stále sci-fi. Ale je tu i druhý konec pomyslného lana. Někteří z nás chtějí milovat roboty tak velmi, že prolévali slzy nad kusem kovu, který se řítí vesmírem miliony kilometrů daleko. Ale láska bývá krutá a slepá, a když se podíváme kruté pravdě do očí, zjistíme, že robot je ve skutečnosti jen rozbitý ohřívač vody.

To je případ neskutečně roztomilého videa s názvem Rayna meets a „robot „, ze kterého se v posledních dnech stal virální hit. Malá holčička na ulici uviděla rozbitý ohřívač vody, ale její dětská mysl v něm viděla robota. Tak se rozhodla, že robota obejme, aby tam jen tak smutně nestál. Celé to završila slovy: „I love you, robot.“ Jednoduše dětská nevinnost ve své nejčistší formě. Za tři dny video viděly již více než dva miliony lidí.

Děti dnes přicházejí do světa, v němž je robotů více než kdykoliv předtím. Možná jednou v budoucnu bude takové setkání zcela běžné. Samozřejmě už ne s ohřívačem vody, ale s normálním robotem.

zdroj: theverge.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]