0

sdílení

Radost pracovat. Podívej se, jak to vypadá v newyorské kanceláři společnosti LinkedIn

Simona Hanzelová / 10. listopadu 2016 / Tools a Produktivita

Společnost LinkedIn sídlí ve slunné Kalifornii a má 30 poboček po celém světě. Až 700 zaměstnanců z celkových 9 200 se však může pochlubit tím, že pracuje v samém srdci New Yorku, v proslulé Empire State Building. Na této newyorské kanceláři se v LinkedIn rozhodně nešetřilo.

 

Až ohromných 467 milionů lidí ve více než 200 zemích světa používá LinkedIn na vytváření profesionálních sítí a prozkoumání nových pracovních příležitostí. Tato společnost se stala součástí kariéry více z nás. Víš ale, jaké je to pracovat přímo pro LinkedIn? Podívej se, v jakém prostředí pracují jejich zaměstnanci v manhattanské kanceláří, která se nachází v ikonické Empire State Building v srdci New Yorku.

Všechny návštěvníky a zaměstnance společnosti LinkedIn přivítá tato barevná recepce, kde si mohou přečíst knihy a dopřát šálek kávy.

l1

Společnost LinkedIn se do prostor Empire State Building poprvé nastěhovala v roce 2011. Od té doby se rozrostli a v současnosti jejich kanceláře zabírají až více než 5 pater.

l2
l3

Zaměstnanci mají k dispozici i vlastní kino, kde mohou sledovat filmy nebo hrát videohry.

l

Z tohoto automatu si mohou zaměstnanci bezplatně vybrat pracovní gadgety, jako například klávesnice nebo nabíječky.

l5

Kuchyň samozřejmě nemůže chybět! Všichni zaměstnanci LinkedIn si zde mohou dopřát snídaně a obědy zdarma.

l6

Každý měsíc se v LinkedIn koná event s názvem „InDay“, během kterého se mohou zaměstnanci zúčastnit různých teambuildingových aktivit.

l7l8l9

Zaměstnanci se mohou odreagovat i při kulečníku, stolním fotbale nebo si zazpívat karaoke. Takové aktivity pomáhají sblížit lidi z různých oddělení, a právě o to společnosti jde.

l10

Po výstupu z výtahu ve 28. patře se každý návštěvník společnosti musí cítit jako v jiném světě. Tato jasně modrá předsíň působí maximálně futuristicky.

L11

Principy a hodnoty společnosti LinkedIn mají zaměstnanci stále na očích.

L13

Každé patro LinkedIn má konferenční místnost zařízenou v jiném stylu, pojmenovanou podle newyorských ulic.

L14

Hlavní kancelářské prostory společnosti jsou zařízeny ve stylu open office.

L15

Zaměstnanci nemusí sedět pouze za svými stoly – útočiště mohou najít i v některé ze „zašivárně“, kterých je v LinkedIn poměrně dost.

l16L17L18

V tomto útulném salonku se nachází dokonce i plynový krb.

L20

Chybět nemůže ani tichá knihovna – police jsou plné knih, které si zaměstnanci přinesli z domu.

L22

Ani stěny v LinkedIn nejsou fádní – na mnoha z nich se vyjímají takové barevné nástěnné malby.

L24

Jelikož zvířata mají v celé Empire State Building vstup přísně zakázán, v LinkedIn přece jen našli chytrý způsob, jak mohou být jejich zaměstnanci v kontaktu se svými domácími mazlíčky.Výsledkem je tato povedená stěna, na níž visí fotky čtyřnohých kamarádů.

L25

I tato stěna je zajímavým oživením kancelářských prostor. Jsou na ní fotografie zaměstnanců LinkedIn z dob, kdy byly ještě děti. Navíc, pod každou fotografií je napsáno, o jaké profesi v té době snili.

L27

Jedním z nejzajímavějších míst je nepochybně tato záhadná stěna, kterou zdobí 133 vintage telefonů. Tomu, kdo zvedne a zavěsí ten správný telefon, se zpřístupní se prostor za stěnou. Pouze zaměstnanci LinkedInu však vědí, který je telefon je ten pravý.

L28

V LinkedIn mají i speciální místnost na všechna uvolněná setkání, párty či narozeninové oslavy. Právě na tomto místě se nejlépe budují nové vztahy mezi zaměstnanci.

L29

A nakonec – samozřejmostí je i plně vybavená tělocvična, kde se mohou zaměstnanci po práci odreagovat.

L32
zdroj článku a fotografií:  businessinsider.com
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]